امید فخار

روزنوشته های شخصی

امید فخار

روزنوشته های شخصی

امید فخار

مشاور رسانه ای
کارشناس مدیریت تبلیغات
کارشناس شبکه های اجتماعی
مطالعه و پژوهش در حوزه زبان بدن
مطالعه و پژوهش در حوزه بازاریابی اینترنتی

آخرین نظرات

۱۷ مطلب در آبان ۱۳۹۲ ثبت شده است

۳۰
آبان

در زندگی روزمره ممکن است اتفاقاتی رخ دهد یا شرایطی پیش آید که افراد دروغ بگویند. برخی از این دروغها با این جمله یاد می‌کنند که مجبور به گفتن دروغ مصلحتی شدم! می‌گویند بعضی از زنها معمولا سعی میکنند با توسل به دروغهای ظریف و بی‌ضرر، برخی موقیعتها را به سود خود تغییر دهند. اگر چنین باشد، آشنایی با چند روش آنها در استفاده از دروغ برای مردها لازم است.

 • امید فخار
۲۸
آبان

در ادامه مطلب به مفاهیمی پیرامون تجارت الکترونیک اشاره خواهیم کرد...

 • امید فخار
۲۸
آبان

http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/24291/1.jpg


در این قسمت آنچه که در جلسه مذاکره ایران و آمریکا روی داده، برای اولین بار از زبان دیپلمات‌های ایرانی حاضر در جلسه، به صورت صوتی روایت شده است.
آقایان حسن کاظمی قمی، رضا امیری‌مقدم و حسین امیرعبداللهیان که در مذاکرات با آمریکا حضور داشتند، روایت خود را از اظهارات نمایندگان ایالات متحده، مباحث مطرح‌شده در جلسه مذاکره، خط قرمز جمهوری اسلامی در مذاکره و رفتار دیپلمات‌های آمریکایی و تیم خبری پس از مذاکره، در این مستند صوتی بیان کرده‌اند.
 • امید فخار
۲۸
آبان

اسامی فیلم های 32 مین جشنواره فیلم فجر تا به امروز 

مشاهده اسامی در 

 • امید فخار
۲۴
آبان

فتوگرافی از : امید فخار

سایز : 1080*1920

لینک دانلود مستقیم

 • امید فخار
۲۴
آبان

تصویر مربوط به بنر هیئت بنی فاطمه واقع در میدان پارک مشهد مقدس در ایام محرم الحرام

فتوگرافی و طرح : امید فخار

سایز : 3264*1836

لینک دانلود مستقیم

 • امید فخار
۲۱
آبان

این آهنگ تیتراژ سریال زمانی برای عاشقی به کارگردانی محمد حسین لطیفی است که در ایام محرم پخش شد.

 • امید فخار
۲۱
آبان

حضور سوپراستارها در محرم

باز هم محرم و باز حال و هوای هیئت هایی که پر است از شور و شعور، هیئت هایی که بخشی از خاطرات کودکی خیلی از ما با آن گره خورده و هر سال نان و نمک صاحب این سفره را خورده ایم. از هیئت های محلی و خودمانی که بگذریم، در هر شهری هیئت های بزرگی وجود دارد که پذیرای جمعیت بیشتری از عزاداران هستند اما در این میان برخی از جلسات مذهبی هستند که از سطح شهر و استان فراتر می روند و شکل ملی به خود می گیرند.
 • امید فخار
۱۹
آبان

با یک سناریوی متفاوت و تاحدی رمانتیک به همراه گیم پلی غنی تر شده و گرافیکی زیبا قسمتی جدیدی از Call Of Duty: با نام Ghosts بازگشته تا یک بار دیگر خاطرات خوب سری MW را این بار در مسیری متفاوت تر برایمان زنده کند ، عنوانی که این بار نسل بعدی را نیز هدف قرار داده و به همین علت همگان انتظار یک جهش فوق العاده را از Ghosts دارند ، زیرا کم ترین توقع طرفداران این سری نیز از این عنوان چنین می باشد.

 • امید فخار
۱۷
آبان

کفاشیان در ابتدای قصه تنها به تمسخر درودگر و عالی پرداخت. اما با شنیدن این جمله که افراد کوچکی در فدراسیون کار می‌کنند در دفاع از آنها پاسخ تند و تیزی به درودگر داد.

 • امید فخار
 • کد نمایش افراد آنلاین